Stáže a konzultace

Aktuální příležitosti

Stáže pro vysokoškoláky:

Studuješ sociologii? Nabízíme ti možnost neplacené spolupráce. Na délce jejího trvání se společně domluvíme. Umožníme ti podílet se na analýze našich dat a spolupracovat s dalšími výzkumníky na přípravě výzkumu či článků pro odborné časopisy. Po úspěšném dokončení stáže ti vydáme potvrzení o jejím absolvování pro tvou vysokou školu.

Pokud tě naše nabídka zaujala, neváhej kontaktovat naši výzkumnici (kontakt najdeš níže). Podmínkou je výborná znalost angličtiny, ochota se učit a proaktivní přístup. V případě vzájemné spokojenosti je možné navázat trvalý pracovní vztah.

Konzultace a vedení odborných prací:

Pokud nyní studuješ na střední škole, nabízíme ti vedení v rámci středoškolské odborné činnosti (SOČ). Navrhni zajímavé téma a pokud najdeme průsečík s naší činností, zajistíme ti odborného konzultanta. Zkušenosti se SOČ máme velké, vedoucí Skupiny veřejného zdraví byla již celkem 3x porotkyní krajského kola SOČ v oboru zdravotnictví.

Vysokoškolákům nabízíme odborné vedení bakalářských nebo diplomových prací související s aktivitami Skupiny veřejného zdraví. Inspirovat se můžeš v sekci Osvěta o mrtvici. Další inspiraci najdeš na ResearGate, kde najdeš ucelený seznam doposud publikovaných studií naší výzkumnice Ekateriny.

Kontaktní osoba

Zaujali jsme tě? Ozvi se kolegyni Ekaterině. Dej jí vědět, o co konkrétně máš zájem a jakému tématu se chceš
v budoucnu věnovat.

Vznik webové stránky byl podpořen projektem JMK 062309/19/ORR „Rozšíření výzkumné sítě pro studium populačních intervencí v oblasti cévních mozkových příhod (CMP-NET)